Przejdź do treści głównej

Zamów poradnik „Dotacja od administracji publicznej”

autor(ka): Stowarzyszenie Klon/Jawor
2016-04-06, 20:18
archiwalne
Pisanie wniosku o dotację i jego rozliczenie to trudna praca. Ułatwi ją i znacznie uprości poradnik z serii ABC III SEKTORA – „Dotacja od administracji publicznej. Wniosek, umowa, sprawozdanie”. Warto go mieć pod ręką!

Występujecie o przyznanie dotacji z urzędu miasta na działania fundacji lub stowarzyszenia i zastanawiacie się, jak z sukcesem oraz bez błędów wypełnić formularz wniosku? Chcecie sprawdzić, jak wygląda umowa na realizację zadania publicznego? Szukacie wskazówek jak prawidłowo sporządzić sprawozdanie z dotacji?

W tym wszystkim pomoże poradnik Stowarzyszenia Klon/Jawor z serii ABC III SEKTORA – „Dotacja od administracji publicznej. Wniosek, umowa, sprawozdanie”. Prosto, z praktycznymi przykładami i ze zwróceniem uwagi na najczęstsze błędy.

Zapoznaj się z fragmentem poradnika: http://sklep.ngo.pl/image/data/spisy_tresci/ABC/abc_dotacja_fragment.pdf

Poradnik „Dotacja od administracji publicznej” można zamówić w sklepie internetowym sklep.ngo.pl: https://sklep.ngo.pl/abc_III_sektora?product_id=5

Autorzy: Alina Gałązka, Marcin Dadel
Wydawca: Stowarzyszenie Klon/Jawor

Wydanie II, 2014, 129 stron
ISBN 978-83-62310-53-1
Cena: 25,20 zł/1 egz.

***

Co jeszcze w sklep.ngo.pl

Poradniki Stowarzyszenia Klon/Jawor od 15 lat wspierają polskie organizacje pozarządowe, oferują praktyczne porady i wskazówki związane z tworzeniem oraz prowadzeniem organizacji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych wydawnictw w sklep.ngo.pl, np.:

Zapraszamy na pozarządowe zakupy. Kupując w sklep.ngo.pl wspierasz działania statutowe Stowarzyszenia Klon/Jawor i portal ngo.pl. Dziękujemy!
Organizator:

Stowarzyszenie Klon/Jawor

Adres:

Szpitalna 5 lok. 5, 00-031 Warszawa, woj. mazowieckie

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 11 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dotacje
  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • księgowość
  • organizacje pozarządowe
  • profesjonalizacja, podnoszenie kwalifikacji
  • wspieranie organizacji