Przejdź do treści głównej

Jak portal ngo.pl może Ci pomóc w prowadzeniu organizacji [WEBINARIUM]

autor(ka): redakcja portalu ngo.pl
2017-01-13, 06:54
archiwalne
Prowadzicie organizację? Chcecie pewniej poruszać się w gąszczu obowiązków? Zapraszamy na webinarium „Nowy rok, nowe wyzwania – jak portal ngo.pl może Ci pomóc w prowadzeniu organizacji”, 19 stycznia, godz. 12.

Monika Chrzczonowicz, doświadczona doradczyni portalu ngo.pl zaplanowała dla Was godzinne spotkanie on-line, podczas którego:

- przypomni o najważniejszych obowiązkach i terminach

- pokaże, gdzie w portalu znajdziecie formularze, instrukcje i przydatne narzędzia, które pomogą Wam uporać się z kwestiami formalno-prawnymi

- doradzi, jak znaleźć i pozyskać fundusze na działania

- podzieli się praktycznymi wskazówkami, związanymi w prowadzeniem NGO

Po webinarium Wasze pozarządowe życie z pewnością stanie się prostsze!

 

Osoba prowadząca: Monika Chrzczonowicz
Doradczyni serwisu poradnik.ngo.pl. Wspiera organizacje merytorycznie w aspektach formalno-prawnych związanych m.in. z zakładaniem i rejestracją nowych podmiotów. Podpowiada organizacjom, jakie mają prawa i obowiązki, jakich terminów powinny dotrzymać. Doradza również w aspektach związanych z likwidacją fundacji/stowarzyszeń, działalnością odpłatną pożytku publicznego, działalnością gospodarczą i współpracą z samorządem. Jest członkinią Zarządu Sieci SPLOT i członkinią warszawskiego KDS ds. organizacji wspierających.

Aby wziąć udział w webinarium:

 1. Kliknij link do rejestracji i zarejestruj się: https://boris1.clickmeeting.com/nowy-rok-nowe-wyzwania-jak-portal-ngo-pl-moze-ci-pomoc-w-prowadzeniu-organizacji/register?_ga=1.168626726.648924077.1439452098
 2. Podaj swój adres e-mail.
 3. Na podany adres e-mail otrzymasz potwierdzenie rejestracji wraz z linkiem do naszego webinarium.
 4. W dniu webinarium kliknij link lub zielone hasło „dołącz” z powyższego e-maila.
 5. Zachęcamy, aby dołączyć do nas na kwadrans przed startem webinarium – to idealny czas, aby sprawdzić jakość swojego połączenia lub oswoić się z webinarium.
 6. Dopóki nie rozpoczniemy spotkania na żywo, będziesz oczekiwał/-a w tzw. „poczekalni” – gdzie możesz przeczytać krótkie info o zaproszonym ekspercie.
 7. Jeśli korzystasz ze Skype, koniecznie wyloguj się na czas udziału w webinarium, gdyż może to być przyczyną zakłóceń w odbiorze.

Jakiego sprzętu potrzebuję, aby wziąć udział w webinarium?

 1. wystarczy komputer z dostępem do Internetu
 2. zasadniczo nie potrzebujesz żadnego specjalnego oprogramowania, ważne abyś miał/a zainstalowany aktualny bezpłatny Adobe® Flash® Player 11.3 (link tutaj: https://get.adobe.com/pl/flashplayer/ )

Jeśli korzystasz z system operacyjnego Linuks, to warunkiem udziału w webinarium jest to, że masz zainstalowaną najnowszą wersję przeglądarki Google Chrome, która ma wbudowany Flash.

Jeżeli chcesz uczestniczyć w webinarium na tablecie lub smartfonie, to pobierz wcześniej odpowiednią bezpłatną aplikację:

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.implix.clickmeetingmobile

iPad, iPhone: https://itunes.apple.com/us/app/clickmeeting-online-meetings/id1141803571?ls=1&mt=8

Po pobraniu aplikacji, wpisz kod PIN, który otrzymasz w e-mailu potwierdzającym rejestrację na webinarium.

Uwaga: Ilość miejsc jest ograniczona do 100 osób uczestniczących.

 

Webinarium organizowane jest przez portal ngo.pl, w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Wspieranie Organizacji Pozarządowych", realizowanego przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

LOGO

Informacja własna portalu ngo.pl

Źródło: redakcja ngo.pl
Data wydarzenia: 2017-01-19
Organizator:

ngo.pl

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 1 0

Skomentuj

KOMENTARZE

 • [+] Rozwiń komentarz Materiały z webinaru ~Pozdrawiam Mariola 22.01.2017, 07:52 Witam, Bardzo przydatne informacje na stronie, a teraz odkryłam materiały z poprzednich webinarów. Czy z tego także będą umieszczone na YT? 19 stycznia byłam w pracy i nie mogłam w nim uczestniczyć. ODPOWIEDZ

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

 • księgowość
 • obowiązki
 • prawo
 • wspieranie organizacji
 • zarządzanie