Przejdź do treści głównej

Zacznij rok z ngo.pl – co nowego dla Was mamy? [webinarium portalu ngo.pl]

autor(ka): DS
2018-01-26, 06:36
bezpłatne
archiwalne
Nowy rok to nowe wyzwania dla organizacji. Pomożemy Wam im sprostać! Portal ngo.pl przygotował kilka funkcjonalności, które sprawią, że będziecie mogli działać lepiej i skuteczniej. W jaki sposób? Dowiecie się na webinarium, 31 stycznia o godz. 11.

Od 18 lat wspieramy organizacje w ich codziennych działaniach. Słuchamy głosów użytkowników i użytkowniczek i staramy się zmieniać i ulepszać portal, tak, aby służył Wam jak najlepiej.

W ostatnim czasie wprowadziliśmy kilka nowości w ngo.pl – może już je znacie i korzystacie, a może jeszcze ich nie odkryliście. Ale jesteśmy pewni, że ułatwią wasze pozarządowe życie!

Podczas webinarium opowiemy między innymi:

 • Jak zaktualizować profil organizacji w największej ogólnopolskiej bazie pozarządowej, jak stać się administratorem swojego profilu i dlaczego warto?
   
 • Jak skorzystać z bezpłatnych narzędzi do fundraisingu, dostępnych na wplacam.ngo.pl?
   
 • Jak zmienił się serwis ogloszenia.ngo.pl i jakie nowe możliwości Wam oferuje?
   

Dorota SetniewskaOsobą prezentującą będzie Dorota Setniewska, specjalistka ds. komunikacji i promocji w ngo.pl. Odpowiada za działania promocyjne portalu i kontakty z mediami. W ramach seminariów regionalnych ngo.pl doradza organizacjom z mniejszych miejscowości, jak mogą się skutecznie promować. Współpracuje z pełnomocnikami ds. organizacji pozarządowych z całej Polski.

Webinarium poprowadzi Małgorzata Dąbrowska – specjalistka ds. webinariów, konsultantka w firmie Dimpact.

Zapraszamy na webinarium portalu ngo.pl 31 stycznia (środa) w godz. 11.00-12.00.


Już dziś zachęcamy do rejestracji:

 1. Kliknij link https://ngopl.clickmeeting.pl/zacznij-rok-z-ngo-pl-co-nowego-dla-was-mamy/register i podaj swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail.
 2. Na podany e-mail otrzymasz potwierdzenie rejestracji wraz z linkiem do naszego webinarium. W dniu webinarium kliknij link lub zielone hasło „dołącz” z powyższego e-maila.

Zachęcamy do dołączenia do webinarium kwadrans przed jego rozpoczęciem. Przeprowadzimy wówczas „rozgrzewkę”, podczas której wyjaśnimy zasady korzystania z platformy ClickMeeting (np. w jaki sposób korzystać z czatu, jak rozwiązać problemy z dźwiękiem). Będzie to również okazja, by sprawdzić ustawienia dźwięku w komputerze lub w słuchawkach.

Uwaga: Liczba miejsc podczas webinarium jest ograniczonamoże wziąć w nim udział maksymalnie 100 osób. Decyduje kolejność logowania do pokoju webinaryjnego w dniu webinarium - osoba logująca się jako 101 nie będzie już miała możliwości udziału. Data rejestracji nie ma więc związku z liczbą miejsc.

Jakiego sprzętu potrzebujesz, by wziąć udział w webinarium?

 • Do udziału w webinarium wystarczy komputer z dostępem do Internetu.
 • Nie potrzebujesz żadnego specjalnego oprogramowania. Potrzebna będzie Ci jedynie aktualna i bezpłatna wersja programu Adobe® Flash® Player 11.3 (link tutaj: https://get.adobe.com/pl/flashplayer/)
 • Jeśli korzystasz z systemu operacyjnego Linuks, to warunkiem udziału w webinarium jest to, że masz zainstalowaną najnowszą wersję przeglądarki Google Chrome, która ma wbudowany Flash.
 • Jeśli do udziału w webinarium chcesz wykorzystać tablet lub smartfon, zainstaluj bezpłatną aplikację:

  App Store: https://itunes.apple.com/us/app/clickmeeting-online-meetings/id503160300?ls=1&mt=8
  Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.implix.clickmeetingmobile

  Dołączając do webinarium na urządzeniu mobilnym, podaj numer ID, który znajduje się w Twoim mailu potwierdzającym rejestrację.
 • Jeśli korzystasz ze Skype'a, koniecznie wyloguj się na czas udziału w webinarium, gdyż może to być przyczyną zakłóceń w odbiorze.

Serdecznie zapraszamy!


Webinarium zorganizowane w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Wspieranie Organizacji Pozarządowych", realizowanego przez Stowarzyszenie Klon/Jawor. 

Informacja własna portalu ngo.pl

Źródło: inf. własna ngo.pl
Data wydarzenia: 2018-01-31
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 4 1

Skomentuj

KOMENTARZE

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

 • fundusze, fundraising, finansowanie
 • PR, promocja, wizerunek
 • wspieranie organizacji