Przejdź do treści głównej

SCWO: Lutowy temat miesiąca [film]

autor(ka): Natalia Klorek (SCWO)
2018-02-02, 12:53
Dostaliście dofinansowania m.st. Warszawy na realizację zadania publicznego? Pamiętajcie, że w ostatnich miesiącach zaszły ważne zmiany. W lutym w Stołecznym Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych powiemy Wam wszystko, co trzeba wiedzieć, o umowie dotacyjnej – dokumencie, który jest podstawą realizacji zadania. Zobaczcie filmową zapowiedź nowego tematu miesiąca.

"Umowa dotacyjna – podstawa realizacji zadania publicznego"  to temat, którym przez najbliższy miesiąc będziemy się zajmować w Stołecznym Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO).

TEMATY MIESIĄCA SCWO

Co miesiąc w SCWO przyglądamy się innemu aspektowi prowadzenia organizacji pozarządowej oraz współpracy Urzędu m.st. Warszawy i organizacji pozarządowych. 

Zobaczcie wybrane tematy miesiąca, którymi zajmowaliśmy się ostatnio w SCWO:

► Kontrola w organizacji – wszystko co musisz wiedzieć

Wnioski i sprawozdania

► Nie dostaliście dotacji – dlaczego?

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (SCWO) to system bezpłatnego wsparcia dla organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających,w spółfinansowany ze środków m.st. Warszawy.

Jeśli chcecie być na bieżąco z wydarzeniami SCWO organizowanymi w temacie miesiąca i nie tylko:

 Poznaj ofertę SCWO: warszawa.ngo.pl/scwoŹródło: Inf. własna
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 4 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • umowy
  • współpraca z administracją