Przejdź do treści głównej

Małe granty z witkac.pl [infografika]

autor(ka): oprac. dobr. [warszawa.ngo.pl]
2018-02-26, 11:48
Młode organizacje mogą zdobyć doświadczenie we współpracy z Miastem, zaczynając od projektów finansowanych z tzw. małych grantów. Przypominamy, że obecnie w Warszawie wnioski o małe granty składa się, tak jak w innych miejskich konkursach, poprzez generator wniosków witkac.pl. Zapoznajcie się z naszą infografiką.

„Młode” organizacje, bez doświadczenia współpracy z samorządem, mają problem z rozpoczęciem tejże współpracy z Urzędem Miasta czy urzędami dzielnic (bariera wejścia) – tak wynika z badań przeprowadzonych przez Stowarzyszeni Klon/Jawor na zlecenie UM st. Warszawy.

 

 

Autorki badania podpowiadają, że rozwiązaniem mogą być tzw. małe granty – pozyskując je, młode organizacje mogłyby zdobyć doświadczenie w realizacji i rozliczaniu projektów miejskich lub dzielnicowych.

Przypominamy więc, że obecnie w Warszawie wnioski o małe granty składa się, tak jak w innych miejskich konkursach, poprzez generator wniosków witkac.pl.

Przygotowaną w generatorze ofertę należy złożyć elektronicznie, następnie wydrukować, podpisać i dostarczyć na adres wskazany w ogłoszeniu naboru.

Każde biuro lub dzielnica może przeznaczyć pulę środków na „małe granty”.

Informacja o aktualnie dostępnych środkach znajduje się na stronie Urzędu m.st. Warszawy: http://ngo.um.warszawa.pl/malegranty2018. Informacja ta jest na bieżąco aktualizowana - data ostatniej publikacji i nazwisko osoby, która dokonywała zmian umieszczone są na górze tej strony.

 

Więcej informacji o tym, jak można ubiegać się o małe granty w Warszawie znajdziecie na stronie Małe granty w Warszawie

 

 

Poniżej, w plikach do pobrania, infogafika w formacie A4 do wydruku.Poznaj ofertę SCWO: warszawa.ngo.pl/scwoŹródło: inf. własna [warszawa.ngo.pl]
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dotacje
  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • organizacje pozarządowe
  • pracownicy organizacji
  • projekt
  • władze organizacji
  • wniosek
  • wspieranie organizacji
  • współpraca z administracją