Przejdź do treści głównej

SCWO: Webinarium portalu ngo.pl. Jak zacząć zbierać pieniądze od darczyńców w internecie

autor(ka): Renata Niecikowska, ngo.pl
2018-08-28, 16:26
bezpłatne
archiwalne
Jak szukać darczyńców w sieci? Jak przygotować skuteczną zbiórkę darowizn w internecie? Na te i inne pytania dotyczące skutecznego zbierania pieniędzy od darczyńców indywidualnych na misję Twojej organizacji odpowiemy na naszym webinarium. Zapraszamy – zapisz się!

Podczas webinarium "Fundraising w internecie – jak zacząć zbierać pieniądze od darczyńców indywidualnych" porozmawiamy o:

 • fundraisingu w sieci – dlaczego warto? (liczby, trendy, skuteczność),
 • narzędziach do fundraisingu w internecie (wiele narzędzi na różne okazje, w tym wplacam.ngo.pl),
 • tym, jak przygotować skuteczną kampanię fundraisingową w internecie? (elementy kampanii, narzędzia).

Poza tym praktyczne rady i wskazówki (od czego zacząć, jak robić to bardziej skutecznie). W drugiej części webinarium uczestnicy będą mogli zadać ekspertowi własne pytania dotyczące fundraisingu.

Zapraszamy na webinarium portalu ngo.pl 4 września (wtorek) w godz. 12.00-13.00.

Naszym ekspertem będzie Michał Serwiński – z wykształcenia dziennikarz i kulturoznawca, od początku drogi zawodowej sercem i głową związany z sektorem pozarządowym. Pracę rozpoczął w Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, gdzie tworzył Dział Fundraisingu. Następnie prowadził biuro regionalne Polskiej Akcji Humanitarnej w Krakowie koordynując działania PAH w na południu Polski. Członek zarządu Stowarzyszenia Wzmacniacz.org, wolontariusz Pokojowego Patrolu WOŚP. Pasjonuje go praca dla dobra. Lubi biegać, słuchać muzyki i pamiętać o wszystkim.

Webinarium poprowadzi Agnieszka Koszowska – specjalistka ds. webinariów, konsultantka w firmie Dimpact.

Już dziś zarejestruj się:

1. Kliknij link: https://ngopl.clickmeeting.pl/fundraising-w-internecie-jak-zbierac-pieniadze-od-darczyncow/register. Podaj swoje imię, nazwisko (później te dane są widoczne na czacie i liście uczestników – możesz wpisać np. inicjały) oraz adres e-mail.

2. Na podany e-mail otrzymasz potwierdzenie rejestracji wraz z linkiem do naszego webinarium. W dniu webinarium kliknij link lub zielone hasło „dołącz” z powyższego e-maila.

Zachęcamy do dołączenia do webinarium kilka minut przed jego rozpoczęciem. Przeprowadzimy wówczas „rozgrzewkę”, podczas której wyjaśnimy zasady korzystania z platformy ClickMeeting (np. w jaki sposób korzystać z czatu, jak rozwiązać problemy z dźwiękiem). Będzie to również okazja, by sprawdzić ustawienia dźwięku w komputerze lub w słuchawkach.

Uwaga: Liczba miejsc podczas webinarium jest ograniczona – może wziąć w nim udział maksymalnie 100 osób. Decyduje kolejność logowania do pokoju webinaryjnego w dniu webinarium – osoba logująca się jako 101 nie będzie już miała możliwości udziału. Data rejestracji nie ma więc związku z liczbą miejsc.

Jakiego sprzętu potrzebujesz, by wziąć udział w webinarium?

 • Do udziału w webinarium wystarczy komputer z dostępem do Internetu.
 • Nie potrzebujesz żadnego specjalnego oprogramowania. Potrzebna będzie Ci jedynie aktualna i bezpłatna wersja programu Adobe® Flash® Player 11.3 (link tutaj: https://get.adobe.com/pl/flashplayer/)
 • Jeśli korzystasz z systemu operacyjnego Linuks, to warunkiem udziału w webinarium jest to, że masz zainstalowaną najnowszą wersję przeglądarki Google Chrome, która ma wbudowany Flash.
 • Jeśli do udziału w webinarium chcesz wykorzystać tablet lub smartfon, zainstaluj bezpłatną aplikację:

  App Store: https://itunes.apple.com/us/app/clickmeeting-online-meetings/id503160300?ls=1&mt=8
  Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.implix.clickmeetingmobile

  Dołączając do webinarium na urządzeniu mobilnym, podaj numer ID, który znajduje się w Twoim mailu potwierdzającym rejestrację.
 • Jeśli korzystasz ze Skype'a, koniecznie wyloguj się na czas udziału w webinarium, gdyż może to być przyczyną zakłóceń w odbiorze.

Serdecznie zapraszamy!

Sprawdź, co to są webinaria i dlaczego warto z nich korzystać.

Webinarium organizowane jest przez portal ngo.pl w ramach:

***

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych to system bezpłatnego wsparcia dla organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających. Zobacz pełną ofertę na warszawa.ngo.pl/scwo.

Bądź na bieżąco z wydarzeniami SCWO:Poznaj ofertę SCWO: warszawa.ngo.pl/scwoData wydarzenia: 2018-09-04
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 2 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

 • dobroczynność, filantropia
 • fundusze, fundraising, finansowanie
 • nowe technologie
 • zbiórki