Przejdź do treści głównej

Zamów poradnik "O projekcie i wniosku"

autor(ka): Stowarzyszenie Klon/Jawor
2016-01-25, 14:46
archiwalne
Polecamy poradnik „O projekcie i wniosku - dla początkujących i tych, którzy chcą uporządkować wiedzę", z poradnikowej serii 3w* ("Warto Wiedzieć Więcej").

To ważna pozycja w podręcznej biblioteczce każdej osoby lub organizacji rozwijającej swoją działalność społeczną, zakładającej fundację lub stowarzyszenie. Projekty społeczne, których tak wiele prowadzą organizacje, to nie wypełnione rubryczki we wniosku, których oczekuje sponsor. Projekt to coś więcej.

Autor poradnika wyjaśnia, czym jest projekt, jakie są jego elementy, jak je planować i tworzyć. Co za tym idzie uczy też, jak tworzyć dobre wnioski, czyli skutecznie zdobywać środki na swoją działalność. Publikacja będzie szczególnie przydatna osobom, które są na początku drogi związanej z tworzeniem projektów społecznych, zakładają organizację i chcą udoskonalić swoją pracę, wybrać skuteczne metody działania. Polecamy!

Zapoznaj się z fragmentem poradnika: sklep.ngo.pl/image/data/spisy_tresci/3w/pisac_projekt_2014_internet.pdf

Poradnik „O projekcie i wniosku" można zamówić w sklepie internetowym sklep.ngo.pl: http://sklep.ngo.pl/broszury_www?product_id=13

Autor: Marcin Dadel
Wydawca: Stowarzyszenie Klon/Jawor

Wydanie V, 2014, 74 strony
ISBN 978-83-62310-51-7
Cena: 13,65 zł/1 egz.

***

Co jeszcze w sklep.ngo.pl

Poradniki 3w* od 15 lat wspierają polskie organizacje pozarządowe, oferują praktyczne porady i wskazówki związane z tworzeniem oraz prowadzeniem organizacji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych wydawnictw w sklep.ngo.pl, np.:

 

Zapraszamy na pozarządowe zakupy. Kupując w sklep.ngo.pl wspierasz działania statutowe Stowarzyszenia Klon/Jawor i portal ngo.pl. Dziękujemy!
Organizator:

Stowarzyszenie Klon/Jawor

Adres:

Szpitalna 5 lok. 5, 00-031 Warszawa, woj. mazowieckie

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 6 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • prawo
  • profesjonalizacja, podnoszenie kwalifikacji
  • projekt
  • wniosek