Wszystko o statusie OPP. Zamów poradnik!
autor(ka): RN, sklep.ngo.pl
Jesteś OPP? Twoja organizacja chce ubiegać się o ten status? Ta publikacja jest dla Ciebie! Polecamy poradnik „Organizacje pożytku publicznego. Uzyskanie statusu OPP, przywileje, obowiązki, kontrola", z serii 3w* („Warto Wiedzieć Więcej”).

To niezbędna publikacja dla wszystkich stowarzyszeń, fundacji, ubiegających się o status OPP lub już go mających. Znajdziesz w niej informacje dotyczące ubiegania się o status organizacji pożytku publicznego oraz prowadzenia działalności OPP.  W poradniku omówiono następujące zagadnienia, m.in.:

To niezbędna publikacja dla wszystkich stowarzyszeń, fundacji, klubów sportowych, organizacji kościelnych chcących ubiegać się o status organizacji pożytku publicznego.

UWAGA! Poradnik uwzględnia zmiany wprowadzone nowelizacją ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie z 2015 r.

Zapoznaj się z fragmentem poradnika: http://sklep.ngo.pl/image/data/spisy_tresci/3w/3w-opp_fragment.pdf

Zamów poradnik w sklepie internetowym >>>

Poradnik jest dostępny także w formie elektronicznej (pdf online, ePub, mobi) >>>

***

Autorzy: Monika Chrzczonowicz, Stowarzyszenie Klon/Jawor

cena: 16,80 zł/1 egz., 90 stron

ISBN 978-83-62310-34-0

wydawca: Stowarzyszenie Klon/Jawor

***

Co jeszcze polecamy w sklep.ngo.pl

 

organizator: Stowarzyszenie Klon/Jawor
adres: Szpitalna 5 lok. 5, 00-031 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie
źródło: inf. własna ngo.pl
data publikacji: 2017-07-11
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!