Pakiet startowy. Poradnik dla nowo powstałych organizacji
autor(ka): RN, sklep.ngo.pl
Zarejestrowaliście stowarzyszenie, fundację w Krajowym Rejestrze Sądowym. Co dalej? O czym powinny wiedzieć osoby kierujące organizacją? Jakie pułapki formalne czyhają na „młode” organizacje? O jakich obowiązkach nie można zapomnieć? Jakie uprawnienia ma organizacja? Tego wszystkiego dowiesz się z „Pakietu startowego”.

„Pakiet startowy. Poradnik dla nowo powstałych organizacji pozarządowych” to wiedza w pigułce. Oprócz najważniejszych obowiązków i terminów, których nie można przegapić, znaleźć w nim można również wskazówki, czym jest projekt w organizacji oraz podpowiedzi, jak się promować.

Co w publikacji?

Z nowego poradnika z serii ABC III SEKTORA Czytelnicy i Czytelniczki dowiedzą się m.in.:

Kliknij tutaj, aby zobaczyć spis treści i wybrane fragmenty „Pakiet startowy. Poradnik dla nowo powstałych organizacji pozarządowych".

Jak zakupić?

Zamów poradnik w sklepie internetowym >>

Wydanie 1, 2016, 108 stron
Cena: 24,90 zł/1 egz.
Autorzy: zespół poradnik.ngo.pl
Stan prawny: 1.06.2016

Wydawca: Stowarzyszenie Klon/Jawor

Poradnik jest też dostępny w sprzedaży w formacie pdfa on-line >>

Zamów praktyczny zeszyt/notes ngo.pl lub pozarządową koszulkę – sprawdź ofertę: NOTESY, KOSZULKI.

***

Publikacja została wydana w serii ABC III SEKTORA. ABC to nowoczesne poradniki Stowarzyszenia Klon/Jawor dla stowarzyszeń i fundacji oraz osób zajmujących się działalnością społeczną. Inne tytuły wydane w tej serii:

 

organizator: Stowarzyszenie Klon/Jawor
adres: Szpitalna 5 lok. 5, 00-031 Warszawa, woj. mazowieckie

data publikacji: 2017-09-19
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!