NOWY poradnik: Finanse NGO. Co każdy zarząd powinien o nich wiedzieć
autor(ka): RN, sklep.ngo.pl
O czym powinny wiedzieć i pamiętać osoby kierujące organizacją, gdy myślą o jej finansach? Jakie są zasady prowadzenia rachunkowości? O jakich obowiązkach nie może zapomnieć zarząd organizacji? Jak dobrze współpracować z księgowością? Tego wszystkiego dowiesz się z najnowszego poradnika Stowarzyszenia Klon/Jawor.

Zarząd organizacji powinien też znać podstawowe zasady zarządzania finansami, żeby zapewnić bezpieczeństwo finansowe organizacji. Musi też mieć pewien poziom wiedzy rachunkowej, żeby dobrze współpracować z księgowością. Nawet, jeśli nie zna bardzo dobrze ustawy o rachunkowości czy skomplikowanych, licznych przepisów podatkowych – jest to wiedza, którą muszą mieć księgowi prowadzący księgi rachunkowe organizacji.

W najnowszym poradniku z serii ABC III SEKTOR „Finanse organizacji pozarządowej. Co każdy zarząd powinien o nich wiedzieć” przybliżamy podstawowe zasady i narzędzia niezbędne do efektywnego zarządzania finansami w organizacji pozarządowej.

Co w publikacji?

Z nowego poradnika z serii ABC III SEKTORA Czytelnicy i Czytelniczki dowiedzą się m.in.:

Kliknij tutaj, aby zobaczyć spis treści i wybrane fragmenty „Finanse organizacji pozarządowej. Co każdy zarząd powinien o nich wiedzieć”.

Jak zakupić?

Zamów poradnik w sklepie internetowym >>

Wydanie 1, 2017, 64 strony
Cena: 25,25 zł/1 egz.
Autorzy: Teresa Zagrodzka, Tomasz Bruski
Stan prawny: 1.07.2017

Wydawca: Stowarzyszenie Klon/Jawor

Poradnik jest też dostępny w sprzedaży w formacie pdfa on-line >>

Zamów praktyczny notes ngo.pl lub pozarządową koszulkę – sprawdź ofertę: NOTESY, KOSZULKI.

***

Publikacja została wydana w serii ABC III SEKTORA. ABC to nowoczesne poradniki Stowarzyszenia Klon/Jawor dla stowarzyszeń i fundacji oraz osób zajmujących się działalnością społeczną. Inne tytuły wydane w tej serii:

 

organizator: Stowarzyszenie Klon/Jawor
adres: Szpitalna 5 5, 00-031 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

data publikacji: 2017-12-20
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!