SCWO: Zmiany w prawie, obowiązki w 2018 r. Organizacjo, musisz je znać! [webinarium portalu ngo.pl]
autor(ka): Renata Niecikowska, ngo.pl
Na jakim wzorze organizacja sporządza sprawozdanie finansowe za 2017 r.? W jakim terminie składa CIT-8 do urzędu skarbowego? Co to jest JPK? Jakie zmiany czekają stowarzyszenia zwykłe, a jakie OPP? 8 lutego o godzinie 13.00 zapraszamy na kolejne webinarium portalu ngo.pl. Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości. Zapisz się już dziś i skorzystaj!

Uczestnikom webinarium przypomnimy o:

Zapraszamy na webinarium portalu ngo.pl 8 lutego (czwartek) w godz. 13.00-14.00.

Naszą ekspertką będzie Monika Chrzczonowicz – doradczyni serwisu poradnik.ngo.pl. Wspiera organizacje merytorycznie w aspektach formalno-prawnych związanych m.in. z zakładaniem i rejestracją nowych podmiotów. Podpowiada organizacjom, jakie mają prawa i obowiązki, jakich terminów powinny dotrzymać. Doradza również w aspektach związanych z likwidacją fundacji/stowarzyszeń, działalnością odpłatną pożytku publicznego, działalnością gospodarczą i współpracą z samorządem. Członkini zarządu Stowarzyszenia Klon/Jawor, Sieci SPLOT i warszawskiego KDS ds. organizacji wspierających.

Webinarium poprowadzi Małgorzata Dąbrowska – specjalistka ds. webinariów, konsultantka w firmie Dimpact.

Już dziś zachęcamy do rejestracji:

  1. Kliknij link: https://ngopl.clickmeeting.pl/zmiany-w-prawie-obowiazki-w-2018-r-wazne-dla-ngo/register i podaj swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail.

  2. Na podany e-mail otrzymasz potwierdzenie rejestracji wraz z linkiem do naszego webinarium. W dniu webinarium kliknij link lub zielone hasło „dołącz” z powyższego e-maila.

Zachęcamy do dołączenia do webinarium kwadrans przed jego rozpoczęciem. Przeprowadzimy wówczas „rozgrzewkę”, podczas której wyjaśnimy zasady korzystania z platformy ClickMeeting (np. w jaki sposób korzystać z czatu, jak rozwiązać problemy z dźwiękiem). Będzie to również okazja, by sprawdzić ustawienia dźwięku w komputerze lub w słuchawkach.

Uwaga: Liczba miejsc podczas webinarium jest ograniczonamoże wziąć w nim udział maksymalnie 100 osób. Decyduje kolejność logowania do pokoju webinaryjnego w dniu webinarium – osoba logująca się jako 101 nie będzie już miała możliwości udziału. Data rejestracji nie ma więc związku z liczbą miejsc.

Jakiego sprzętu potrzebujesz, by wziąć udział w webinarium?

Serdecznie zapraszamy!

Sprawdź, co to są webinaria i dlaczego warto z nich korzystać.

Webinarium organizowane jest w ramach:

***

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych to system bezpłatnego wsparcia dla organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających. Zobacz pełną ofertę na warszawa.ngo.pl/scwo.

Bądź na bieżąco z wydarzeniami SCWO:

 


data publikacji: 2018-02-01
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!