Poradnik - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Obowiązki organizacji pozarządowych [infografika]

Reklama

Jesteście nowo zarejestrowanym stowarzyszeniem, fundacją, stowarzyszeniem zwykłym? Wasza organizacja działa od kilku lat? Pamiętajcie o różnych obowiązkach – zaczynają się one już po rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym.

1

Prowadzenie organizacji to także obowiązki

Zarówno istniejące już dłużej, jak i nowo powstałe organizacje, mają dużo obowiązków, które zaczynają się już po rejestracji w KRS (lub w przypadku stowarzyszeń zwykłych w ewidencji starosty). Wiele z nich zależy od skali prowadzonej działalności (np. jeśli NGO nie zatrudnia pracowników ma ich mniej), ale niektóre dotyczą wszystkich organizacji, niezależnie od tego czym i na jaką skalę się zajmują.

Reklama
2

Infografika: Prowadzenie organizacji. Nie tylko zapał, także obowiązki!

3

Infografika w formacie A4 do wydruku

Przeczytaj też

 • Natalia Klorek, ngo.pl

  wideo serwisu poradnik.ngo.pl

 • Redakcja ngo.pl

  Prawo i obowiązki

 • Prawo i obowiązki

 • Potrzebujesz pomocy w innej formie? Masz konkretne pytanie?

  Komentarze

  Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.