Poradnik - ngo.pl

Nie znalazłeś/-łaś w poradnik.ngo.pl odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz info@ngo.pl, zadzwoń 22 828 91 21, pon.-pt. g. 9-13

Clubhouse, TikTok, Pinterest. Jak wykorzystać w komunikacji NGO? Materiały po webinarium SCWO [film]

00:57:55
16 lipca 2021
Nie tylko FB służy informacyjnie organizacjom pozarządowym. Chcesz dowiedzieć się więcej o alternatywnych kanały komunikacji dla NGO w Social Media? Poznaj podstawowe funkcje Clubhouse, TikTok, Pinterest.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z webinarium „Clubhouse, TikTok, Pinterest. Jak wykorzystać w komunikacji Twojej NGO? ", przeprowadzonego przez SCWO oraz portal ngo.pl 27 maja 2021 r. Webinarium adresowane jest do początkujących organizacji, które chcą uporządkować działania promocyjne.

Naszym ekspertem był Karol Gagatko – niewiele jest rzeczy w digitalu, których jeszcze nie miał okazji spróbować. Współtworzył biuro prasowe największego Festiwalu Górskiego w Polsce, relacjonował na FB, Instagramie i Twitterze (a nawet na Discordzie), wydarzenia takie jak: Pol’and’Rock Festival, Finał WOŚP czy Festiwal Sektor 3.0. Wreszcie, razem z zespołem kierowanym przez Annę Jadwigę Orzech przez niespełna 2 lata współtworzył całość komunikacji WOŚP w Internecie, zdobywając 6 nagród w plebiscycie Złotych Spinaczy i dwie złote statuetki Effie Awards. W roli prelegenta uczestniczył m.in. w Czwartkach Social Media i TechKlubach. Prowadził szkolenia m.in. dla Eurodesku, Fundacji FRSI, Kaliskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, Sektora 3.0, Bielańskiego Integratora Przedsiębiorczych czy Bielańskiej Akademii Umiejętności. Miał okazję występować na Content Espresso, Digital Workplace Meetup i Finale Programu Projektor – Wolontariat Studencki.

Webinarium prowadziła Agnieszka Koszowska – specjalistka ds. webinariów.

Przejdź do wybranej części webinarium

00:00:00 - 00:04:05 Powitanie

00:04:06 - 00:11:44 NGO w Internecie

00:11:45 - 00:23:42 Clubhouse

 00:23:43 - 00:39:34 TikTok

00:39:34 - 00:45:56 Pinterest

00:45:56 - 00:57:55 Pytania i odpowiedzi

Z nagrania webinarium dowiesz się:

  • więcej o świecie mediów społecznościowych,
  • jak działają Clubhouse, TikTok, Pinterest, dla kogo są, jakie mogą dać efekty,
  • poznasz przykłady ciekawych profili organizacji na tych platformach.

Polecamy też inne webinaria ngo.pl: http://www.poradnik.ngo.pl/webinaria

Zobacz prezentację omawianą na webinarium w formacie pdf

Webinarium zostało zorganizowane w ramach:

  • Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (projekt współfinansuje m.st. Warszawa)
  • Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Wspieranie Organizacji Pozarządowych", realizowanego przez Stowarzyszenie Klon/Jawor

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych to system bezpłatnego wsparcia dla organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających. Obejmuje m.in. konsultacje i porady, szkolenia, sale na działania i miejsca do pracy.

Skorzystaj z oferty SCWO:

Aktualności: facebook.com/warszawa.ngo.

Zasubskrybuj kanał YT portalngopl