Poradnik - ngo.pl

Nie znalazłeś/-łaś w poradnik.ngo.pl odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz info@ngo.pl, zadzwoń 22 828 91 21, pon.-pt. g. 9-13

Fundraising dla początkujących. Webinarium BORIS [film]

00:58:49
2 stycznia 2018
Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium SCWO "Fundraising dla początkujących", poprowadzonego przez Andrzeja Pietruchę.

Fundraising to budowanie relacji z darczyńcami. W Polsce małe fundacje i stowarzyszenia potrafią zazwyczaj pisać wnioski o dotacje, ale bardzo rzadko próbują korzystać z innych źródeł finansowania swoich działań takich jak darczyńcy indywidualni czy firmy. Chcesz dowiedzieć się jak to robić ? Zapraszamy na webinarium.

Prowadzenie: Andrzej Pietrucha, moderacja dorotakostowska.pl.

Obejrzyj nagranie webinarium


Webinarium przeprowadzono w czerwcu 2016 dla Stowarzyszenia BORIS w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych to system bezpłatnego wsparcia dla organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających. Obejmuje m.in. konsultacje dotyczące prowadzenia organizacji, porady księgowe i prawne, szkolenia, sale na działania i miejsca do pracy. 

Skorzystaj z SCWO:

Aktualności: facebook.com/warszawa.ngo.

Skorzystaj ze Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych

(22) 828 91 23

Logo Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, napis: System Bezpłatnego Wsparcia dla NGO
Napis: Projekt współfinansuje m.st. Warszawa, logo Zakochaj się w Warszawie