Poradnik - ngo.pl

Nie znalazłeś/-łaś w poradnik.ngo.pl odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz info@ngo.pl, zadzwoń 22 828 91 21, pon.-pt. g. 9-13

Jak wdrożyć fundraising pozagrantowy w Twojej organizacji? Materiały po webinarium ngo.pl [film]

01:01:13
10 maja 2022
Od czego zacząć fundraising, żeby miał sens? Jak wdrożyć go krok po kroku w Twoim stowarzyszeniu, fundacji? O rozpoczynaniu fundraisingu, ale też o jego trendach i realiach rozmawialiśmy na pierwszym webinarium ngo.pl z cyklu „Wdrażaj fundraising w Twojej NGO”. Zapraszamy! Obejrzyj nagranie z webinarium ngo.pl.

Webinarium „Jak wdrożyć fundraising pozagrantowy w Twojej organizacji?" przeprowadzone zostało przez portal ngo.pl 8 marca 2022 r.

Tym spotkaniem rozpoczęliśmy cykl webinariów „Wdrażaj fundraising w Twojej NGO”. W trakcie cyklu spotkań pytamy o różne modele tworzenia fundamentów niezależnego finansowania, ze szczególnym uwzględnieniem pozyskiwania darowizn online. Podczas comiesięcznych spotkań (w pierwszym tygodniu marca - czerwca oraz września - października 2022 r.) opowiadamy, jak zbierają środki fundraiserzy i fundraiserki z organizacji o różnej skali i zasięgu działania.

Przejdź do wybranej części webinarium

00:00:00 - 00:02:42 Powitanie, program webinarium

00:02:43 - 00:22:26 Jakie są trendy w fundraisingu pozagrantowym?

00:22:27 - 00:24:44 Jak był rozumiany fundraising 10 lat temu, a jak obecnie?

00:24:45 - 00:55:35 Jak wdrożyć fundraising krok po kroku? Od czego zacząć, żeby miał sens?

00:55:36 - 01:01:13 Pytania i odpowiedzi

Z nagrania webinarium dowiesz się m.in.:

  • Jakie są trendy w fundraisingu?
  • Jak był rozumiany fundraising 10 lat temu, a jak jest obecnie?
  • Jak wdrożyć fundraising krok po kroku?
  • Od czego zacząć, żeby fundraising miał sens?

Dowiedz się więcej

Zobacz prezentację omawianą na webinarium w formacie pdf

Naszą ekspertką była:

Maria Olszewska - trenerka fundraisingu. Autorka wydanego przez NGO.PL e-booka „Narzędzia fundraisingu w Polsce” (2020). W praktyce doradczej w pierwszej kolejności wspiera polskie Społeczniczki i Społeczników w znalezieniu sposobu niezależnego finansowania organizacji pozarządowych. Współpracuje również z fundacjami i stowarzyszeniami z Europy Wschodniej i Zachodniej w językach angielskim i włoskim. Od 2013 r. prowadzi firmę doradczą MjjO. Wraz z Zespołem specjalistów projektuje komunikację fundraisingową, w tym pomaga w tworzeniu stron zbiórkowych. W komunikacji misji poszczególnych organizacji zawsze odnosi się do wartości istotnych dla ludzi, którzy je budują. Od 2019 r. prowadzi autorskie spotkania FB Live pt. Fundraisingowy ekspres kawowy, podczas których dzieli się doświadczeniem i wiedzą z dziedziny fundraisingu.


Chcesz zbierać darowizny na stronie www Twojej organizacji? Skorzystaj z Wpłacam >


Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030


Polecamy też inne webinaria ngo.pl: http://www.poradnik.ngo.pl/webinaria