Poradnik - ngo.pl

Nie znalazłeś/-łaś w poradnik.ngo.pl odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz info@ngo.pl, zadzwoń 22 828 91 21, pon.-pt. g. 9-13

Jak zekonomizować działania organizacji? Materiały po webinarium [film]

01:12:16
6 sierpnia 2019
Jak zapewnić stabilność finansową organizacji? Jak uniezależnić NGO od dotacji? Zapraszamy do objerzenia nagrania webinariumSCWO "Jak ekonomizować działania organizacji – zagadnienia wstępne".

O webinarium

Dzięki webinarium dowiesz się:

  • po co podejmować działania w stronę ekonomizacji części zadań organizacji
  • od czego i jak zacząć ekonomizację w NGO
  • jakie są podstawowe formy przez które NGO mogą się ekonomizować.

Podczas webinarium poruszono m.in. następujące zagadnienia:

  • Analiza zasobów wewnętrznych i potencjału organizacji pod kontem działań ekonomicznych.
  • Diagnoza otoczenia organizacji oraz runku w kontekście potrzeb i nisz, które mogłyby być zaspokojone przez działania organizacji.
  • Plan działania i realizacja czyli: Kto zarządza i dba o klientów? Co dokładnie oferujemy i w jakiej cenie? W jaki sposób zadbamy o płynność przedsięwzięcia?
  • Wybór formy ekonomizacji jako jeden z elementów planowania – czyli jaka forma byłaby dla organizacji najbardziej korzystna w momencie startu.

O osobie prowadzącej

Naszą ekspertką była Katarzyna Bryczkowska – doradczyni Kluczowa OWES Zachód, Stowarzyszenie BORIS. Certyfikowana trenerka programu Rady Europy z zakresu Dobrego Rządzenia, dyplomowana coacherka, doradczyni w zakresie przedsiębiorczości, tworzenia biznesplanów, obszarze zarządzania poprzez wartości i budowania kultury wewnątrzorganizacyjnej. Andragog, absolwentka Wydziału Pedagogicznego UW oraz CSR - Strategia Odpowiedzialnego Biznesu w Akademii Leona Koźmińskiego.

Obejrzyj nagranie webinarium

Zobacz prezentację z webinarium

Pobierz prezentację z webinarium

Polecamy też inne webinaria SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo/webinaria.


Webinarium przeprowadzono w grudniu 2017 r. dla Stowarzyszenia BORIS w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych.

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych to system bezpłatnego wsparcia dla organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających. Obejmuje m.in. konsultacje dotyczące prowadzenia organizacji, porady księgowe i prawne, szkolenia, sale na działania i miejsca do pracy. 

Skorzystaj z SCWO:

Aktualności: facebook.com/warszawa.ngo.

Skorzystaj ze Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych

(22) 828 91 23

Logo Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, napis: System Bezpłatnego Wsparcia dla NGO
Napis: Projekt współfinansuje m.st. Warszawa, logo Zakochaj się w Warszawie