Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Jak zorganizować spotkanie? Materiały po webinarium [film]

01:27:07
6 sierpnia 2019
Co wpływa na to, że spotkanie jest udane? Co można zrobić, by spotykać się efektywnie? Jak odpowiadać na potrzeby osób uczestniczących w spotkaniu? Zapraszamy do obejrzenia webinarium SCWO "Spokojnie, jest z nami osoba prowadząca – czyli jak prowadzić spotkanie".

O prowadzącej

Naszą ekspertką była Stanisława Retmaniak: Animatorka społeczna, trenerka, facylitatorka, superwizorka Stowarzyszenia CAL. Od 2005 związana ze Stowarzyszeniem Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL. Pracuje edukacyjnie i rozwojowo z grupami nieformalnymi, instytucjami lokalnymi, organizacjami pozarządowymi, seniorami, dziećmi, młodzieżą. Członkini Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych i lokalnych organizacji sąsiedzkich. Od 2006 pracuje jako trenerka umiejętności społecznych (Certyfikat STOP II stopnia Jakości Szkoleń STOP) dla i z CALami (Centrami Aktywności Lokalnej), organizacjami pozarządowymi i grupami nieformalnymi w całej Polsce. 

W swojej pracy stara się dawać rozwojowe wsparcie zespołom w instytucjach i organizacjach – ma doświadczenia pracy jako superwizorka w miejskich i gminnych ośrodkach pomocy społecznej, bibliotekach publicznych, organizacjach pozarządowych, grupach partnerskich.

Obejrzyj nagranie webinarium

Zobacz prezentację z webinarium

Pobierz prezentację z webinarium

Polecamy też inne webinaria SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo/webinaria.


Webinarium przeprowadzono w październiku 2017 r. dla Stowarzyszenia BORIS w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych.

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych to system bezpłatnego wsparcia dla organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających. Obejmuje m.in. konsultacje dotyczące prowadzenia organizacji, porady księgowe i prawne, szkolenia, sale na działania i miejsca do pracy. 

Skorzystaj z SCWO:

Aktualności: facebook.com/warszawa.ngo.

Skorzystaj ze Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych

(22) 828 91 23