Poradnik - ngo.pl

Nie znalazłeś/-łaś w poradnik.ngo.pl odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz info@ngo.pl, zadzwoń 22 828 91 21, pon.-pt. g. 9-13

Jak zorganizować wydarzenie lokalne? Materiały po webinarium [film]

01:31:17
6 sierpnia 2019
Jak zorganizować piknik, festyn lub inne wydarzenie lokalne? Jak zachęcić mieszkańców do uczestnictwa w wydarzeniu? O czym należy pamiętać, organizując podobne wydarzenie? Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium SCWO "Piknik, festyn, święto ulicy. Jak zorganizować wydarzenie lokalne?".

O prowadzącej

Naszą ekspertką była Stanisława Retmaniak: Animatorka społeczna, trenerka, facylitatorka, superwizorka Stowarzyszenia CAL. Od 2005 związana ze Stowarzyszeniem Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL. Pracuje edukacyjnie i rozwojowo z grupami nieformalnymi, instytucjami lokalnymi, organizacjami pozarządowymi, seniorami, dziećmi, młodzieżą. Członkini Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych i lokalnych organizacji sąsiedzkich. Od 2006 pracuje jako trenerka umiejętności społecznych (Certyfikat STOP II stopnia Jakości Szkoleń STOP) dla i z CALami (Centrami Aktywności Lokalnej), organizacjami pozarządowymi i grupami nieformalnymi w całej Polsce. W swojej pracy stara się dawać rozwojowe wsparcie zespołom w instytucjach i organizacjach – ma doświadczenia pracy jako superwizorka w miejskich i gminnych ośrodkach pomocy społecznej, bibliotekach publicznych, organizacjach pozarządowych, grupach partnerskich.

Obejrzyj nagranie webinarium

Zobacz prezentację z webinarium

Pobierz prezentację w webinarium

Polecamy też inne webinaria SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo/webinaria.


Webinarium przeprowadzono w październiku 2017 r. dla Stowarzyszenia BORIS w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych.

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych to system bezpłatnego wsparcia dla organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających. Obejmuje m.in. konsultacje dotyczące prowadzenia organizacji, porady księgowe i prawne, szkolenia, sale na działania i miejsca do pracy. 

Skorzystaj z SCWO:

Aktualności: facebook.com/warszawa.ngo.

Skorzystaj ze Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych

(22) 828 91 23

Logo Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, napis: System Bezpłatnego Wsparcia dla NGO
Napis: Projekt współfinansuje m.st. Warszawa, logo Zakochaj się w Warszawie