Poradnik - ngo.pl

Nie znalazłeś/-łaś w poradnik.ngo.pl odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz info@ngo.pl, zadzwoń 22 828 91 21, pon.-pt. g. 9-13

Komunikacja na Facebooku. Materiały po webinarium [film]

01:22:32
6 sierpnia 2019
Jak promować działania organizacji na Facebooku? Jak tworzyć angażujące posty? Jak wykorzystywać media społecznościowe do promocji NGO? Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium SCWO "Komunikacja na Facebooku".

O prowadzącej

Naszą ekspertką była Olimpia Jenczek: specjalistka do spraw kreowania wizerunku w sieci. Zawodowo zajmuje się komunikacją i kreowaniem wizerunku w mediach społecznościowych – zarówno marek komercyjnych, jaki i organizacji pozarządowych. Autorka książki SCWO Nie zostawaj w tyle – jak wykorzystywać media społecznościowe do promocji i komunikacji działań NGO.

Obejrzyj nagranie webinarium

Zobacz prezentację z webinarium

Pobierz prezentację z webinarium

Polecamy też inne webinaria SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo/webinaria.

Przeczytaj publikację dotyczącą promocji NGO w mediach spłecznościowych

Publikacja Olimpii Jenczek „Nie zostawaj w tyle! Jak wykorzystywać media społecznościowe do promocji i komunikacji działań NGO” to podręcznik dla wszystkich organizacji pozarządowych, które chcą promować się i zwiększać zasięgi w mediach społecznościowych. Dzięki publikacji zdobędziesz praktyczną wiedzę i odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez organizacje pozarządowe.

"Nie zostawaj w tyle!" to:

  • jedyny w swoim rodzaju przewodnik po social media, z którego dowiecie się, jak promować działania organizacji pozarządowych w mediach społecznościowych
  • zbiór praktycznych wskazówek i porad dotyczących tego, jak zaplanować promocję NGO w mediach społecznościowych
  • źródło wiedzy na temat tego, jak promować NGO na Facebooku, Twitterze i Instagramie.

W publikacji nie znajdziesz teorii a same konkrety, opracowane przez specjalistka do spraw kreowania wizerunku w sieci, znającą realia sektora pozarządowego.

Aby pobrać publikację przejdź do strony warszawa.ngo.pl/scwo/publikacje.


Webinarium przeprowadzono w maju 2017 r. dla Stowarzyszenia BORIS w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych.

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych to system bezpłatnego wsparcia dla organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających. Obejmuje m.in. konsultacje dotyczące prowadzenia organizacji, porady księgowe i prawne, szkolenia, sale na działania i miejsca do pracy. 

Skorzystaj z SCWO:

Aktualności: facebook.com/warszawa.ngo.

Skorzystaj ze Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych

(22) 828 91 23

Logo Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, napis: System Bezpłatnego Wsparcia dla NGO
Napis: Projekt współfinansuje m.st. Warszawa, logo Zakochaj się w Warszawie