Poradnik - ngo.pl

Nie znalazłeś/-łaś w poradnik.ngo.pl odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz info@ngo.pl, zadzwoń 22 828 91 21, pon.-pt. g. 9-13

Otwieranie trudnych sytuacji, komunikacja w konflikcie. Materiały po webinarium [film]

01:20:39
6 sierpnia 2019
Jak radzić sobie sytuacjach trudnych interpersonalnie? Co to jest Koło konfliktów Moora? Z jakich narzędzi komunikacyjnych można korzystać w trudnych sytuacjach? Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium SCWO "Otwieranie trudnych sytuacji, komunikacja w konflikcie".

O webinarium

Z webinarium dowiesz się m.in.:

  • Czym jest trudność w danej sytuacji komunikacyjnej
  • Jaka jest rola nastawienia w sytuacjach trudnych interpersonalnie
  • Jaka jest definicja konfliktu
  • Czym jest Koło konfliktów Moora
  • Jakie są rodzaje konfliktów i reakcje na nie
  • Z jakich narzędzi komunikacyjnych można korzystać w sytuacjach trudnych.

O prowadzącej

Naszą ekspertką była Katarzyna Bryczkowska: Doradczyni Kluczowa OWES Zachód, Stowarzyszenie BORIS. Certyfikowana trenerka programu Rady Europy z zakresu Dobrego Rządzenia, dyplomowana coacherka, doradczyni w zakresie przedsiębiorczości, tworzenia biznesplanów, obszarze zarządzania poprzez wartości i budowania kultury wewnątrzorganizacyjnej. Andragog, absolwentka Wydziału Pedagogicznego UW oraz CSR - Strategia Odpowiedzialnego Biznesu w Akademii Leona Koźmińskiego.
Prowadzi kluczowe zajęcia na Podyplomowych Studiach Coachingu Menedżerskiego na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz od trzech lat prowadzi zajęcia z Innowacji Społecznych na Podyplomowych Studiach CSR - strategia odpowiedzialnego biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego. Jako jedna z dwóch osób w Polsce prowadzi szkolenia w Akademii Przywództwa wg programu Rady Europy, w którym biorą udział polscy prezydenci, burmistrzowie i wójtowie.

Obejrzyj nagranie webinarium

Zobacz prezentację z webinarium

Pobierz prezentację z webinarium

Polecamy też inne webinaria SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo/webinaria.


Webinarium przeprowadzono w listopadzie 2018 r. dla Stowarzyszenia BORIS w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych.

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych to system bezpłatnego wsparcia dla organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających. Obejmuje m.in. konsultacje dotyczące prowadzenia organizacji, porady księgowe i prawne, szkolenia, sale na działania i miejsca do pracy. 

Skorzystaj z SCWO:

Aktualności: facebook.com/warszawa.ngo.

Skorzystaj ze Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych

(22) 828 91 23

Logo Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, napis: System Bezpłatnego Wsparcia dla NGO
Napis: Projekt współfinansuje m.st. Warszawa, logo Zakochaj się w Warszawie