Poradnik - ngo.pl

Nie znalazłeś/-łaś w poradnik.ngo.pl odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz info@ngo.pl, zadzwoń 22 828 91 21, pon.-pt. g. 9-13

Rekrutacja i zatrudnienie zgodne z RODO. Materiały po webinarium [film]

1:13:39
15 maja 2019
Jakie dane możesz zbierać podczas rekrutacji? O co możesz pytać podczas rozmowy z kandydat(k)ami? Jak długo możesz przechowywać dokumenty aplikacyjne? Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium SCWO "Rekrutacja i zatrudnienie zgodne z RODO".

Naszą ekspertką była Justyna Bułdys: psycholożka, trenerka, coach, inspektorka ochrony danych osobowych (w trakcie szkolenia podyplomowego w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie). Od lat interesuje się tematyką funkcjonowania organizacji pozarządowych, jest członkinią dwóch stowarzyszeń oraz członkinią zarządu fundacji. Od 15 lat prowadzi szkolenia i warsztaty wiedzowe i kompetencyjne, w tym dla pracowników urzędów i administracji publicznej. Do problematyki ochrony danych osobowych podchodzi interdyscyplinarnie, łącząc wiedzę z zakresu prawa, informatyki, zarządzania i psychologii. Ceni praktyczny aspekt szkoleń, warsztatów i konsultacji z zakresu ochrony danych.

Prezentacja

Pobierz prezentację z webinarium

Polecamy też inne webinaria SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo/webinaria.


Webinarium przeprowadzono w maju 2018 r. dla Stowarzyszenia BORIS w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych.

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych to system bezpłatnego wsparcia dla organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających. Obejmuje m.in. konsultacje dotyczące prowadzenia organizacji, porady księgowe i prawne, szkolenia, sale na działania i miejsca do pracy. 

Skorzystaj z SCWO:

Aktualności: facebook.com/warszawa.ngo.

Skorzystaj ze Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych

(22) 828 91 23

Logo Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, napis: System Bezpłatnego Wsparcia dla NGO
Napis: Projekt współfinansuje m.st. Warszawa, logo Zakochaj się w Warszawie