Poradnik - ngo.pl

Nie znalazłeś/-łaś w poradnik.ngo.pl odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz info@ngo.pl, zadzwoń 22 828 91 21, pon.-pt. g. 9-13

Spółka z o.o. non profit – jako forma prowadzenia działalności gospodarczej. Materiały po webinarium [film]

0:59:52
15 maja 2019
Czym jest spółka z o.o. non profit i czym się różni od spółki z o.o.? Kto może założyć spółkę z o.o. non profit i jak się ją zakłada? O dochodzie w spółce z o.o. non profit? Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium SCWO "Spółka z o.o. non profit – jako forma prowadzenia działalności gospodarczej".

O prowadzącej

Naszą ekspertką byłą Katarzyna Bryczkowska – doradczyni kluczowa i biznesowa Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej przy Stowarzyszeniu BORIS, trenerka, coacherka i przedsiębiorczyni. Od lat wspiera przedsiębiorców społecznych w tworzeniu biznesplanów oraz w skutecznym rozwoju swoich inicjatyw w obszarze Ekonomii Społecznej oraz Społecznie odpowiedzialnego Biznesu.

Obejrzyj nagranie webinarium

Zobacz prezentację z webinarium

Pobierz prezentację z webinarium

Polecamy też inne webinaria SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo/webinaria.


Webinarium przeprowadzono w marcu 2018 r. dla Stowarzyszenia BORIS w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych.

Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych to system bezpłatnego wsparcia dla organizacji pozarządowych działających na rzecz Warszawy i osób w niej mieszkających. Obejmuje m.in. konsultacje dotyczące prowadzenia organizacji, porady księgowe i prawne, szkolenia, sale na działania i miejsca do pracy. 

Skorzystaj z SCWO:

Aktualności: facebook.com/warszawa.ngo.

Skorzystaj ze Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych

(22) 828 91 23

Logo Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, napis: System Bezpłatnego Wsparcia dla NGO
Napis: Projekt współfinansuje m.st. Warszawa, logo Zakochaj się w Warszawie