Poradnik - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Nie znalazłeś/-łaś w poradnik.ngo.pl odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz info@ngo.pl, zadzwoń 22 828 91 21, pon.-pt. g. 9-13

Zarządzanie finansami w organizacji - kalkulatory cash flow i projektów

Reklama

Menu Na skróty

Pomogliśmy?

Pomóż nam pomagać dalej Wspieraj NGO.PL

Dzięki Twojej darowiźnie powstaną nowe artykuły, porady i specjalistyczne opracowania, dostępne bezpłatnie dla wszystkich organizacji.

Świadomość przepływu finansów w organizacji jest często bagatelizowana. Przygotowaliśmy odpowiednie kalkulatory, które powinny ułatwić zarządzanie finansami w NGO.

1

Kalkulator cash flow

Świadomość przepływów pieniężnych jest wybitnie ważna nie tylko w NGO, ale każdej organizacji. Cash flow to nic innego jak wizualizacja wpływów i wypływów w danym czasie (zazwyczaj miesiącu).

Przygotowaliśmy prosty kalkulator, wraz z wyjaśnieniem jak go używać (w pliku).

Reklama
2

Projekty na 1 rok

3

Projekty na 3 lata

Potrzebujesz pomocy w innej formie? Masz konkretne pytanie?

Komentarze

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.