Poradnik - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Nie znalazłeś/-łaś w poradnik.ngo.pl odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz info@ngo.pl, zadzwoń 22 828 91 21, pon.-pt. g. 9-13

Instrukcje, formularze i kalkulatory

Tu znajdziesz formularze wraz z instrukcjami ich wypełnienia i kalkulatory, które pomogą Ci w prowadzeniu organizacji. Pliki do pobrania udostępniamy bezpłatnie.

FORMULARZE
(zakładanie stowarzyszenia/fundacji, status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP / 1%), zgłaszanie zmian w KRS, prowadzenie kasy, zbiórki publiczne, roczne sprawozdania finansowe, uzyskiwanie numeru REGON i NIP przez organizację niewpisaną do KRS)

KALKULATORY
(kalkulatory do umów cywilnoprawnych wraz ze wzorami umów, kalkulatory podróży służbowych, zarządzanie finansami w organizacji, uproszczona ewidencja przychodów i kosztów)

INSTRUKCJE
(KRS-W20 i KRS-WM: rejestracja stowarzyszenia z działalnością gospodarczą, KRS-W20: rejestracja stowarzyszenia bez działalności gospodarczej)

Reklama

Przeczytaj też

  • Redakcja ngo.pl

    KRS