Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Szukasz organizacji, której chcesz przekazać 1%? Znajdziesz ją w serwisie http://pozytek.ngo.pl/

Organizacje sportowe, stowarzyszenia ogrodowe..

Prowadzisz działalność sportową albo jesteś działkowcem? Sprawdź jak działają organizacje specjalizujące się w jednej dziedzinie.

Organizacje sportowe

Kluby sportowe to jedna z najliczniejszych grup organizacji w sektorze obywatelskim. Sprawdź jak założyć klub sportowy, kto przyznaje dotacje dla klubów sportowych i jak wygląda kwestia pobierania opłat od uczestników zajęć sportowych. Z jakiś powodów Twoja organizacja musi zakończyć działalność? Tutaj opisujemy przebieg czynności, niezbędnych do likwidacji klubu sportowego.

Jak założyć i prowadzić organizację sportową

Czym różni się klub sportowy od stowarzyszenia zwykłego [infografika]

Likwidacja i wykreślenie klubu sportowego z ewidencji starosty

Reklama

Stowarzyszenia ogrodowe

Stowarzyszenia ogrodowe powoływane są do prowadzenia rodzinnych ogrodów działkowych (ROD). Sprawdź, jak założyć stowarzyszenie ogrodowe i jaką może mieć formę organizacyjną. Znajdziesz tu wzór statutu stowarzyszenia ogrodowego, wzory uchwał i formularzy niezbędnych do założenia ROD. Opisujemy również procedurę wyodrębnienia ogrodu ze struktur PZD i kwestie związane z dysponowaniem majątkiem ROD.

Stowarzyszenie ogrodowe

Stowarzyszenie ogrodowe - wzory dokumentów

Reklama