Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Protokoły, uchwały - zatwierdzenie sprawozdania finansowego fundacji

Reklama

Sprawdź jakie dokumenty musisz przygotować, żeby zatwierdzić sprawozdanie finansowe w fundacji.

1

Dokumenty potrzebne do zatwierdzenia sprawozdania

Dokumenty z zebrania rady fundacji dotyczące zatwierdzenia sprawozdania. Podajemy różne przykłady uchwał związane z ujemnym bądź dodatnim wynikiem finansowym oraz z decyzją o jego przeznaczeniu:

  • protokół z zebrania rady fundacji - kliknij tutaj
  • uchwała rady fundacji o zatwierdzeniu sprawozdania finansowego i przeznaczeniu dodatniego wyniku finansowego na rok następny - kliknij tutaj
  • uchwała rady fundacji o zatwierdzeniu sprawozdania finansowego i przeznaczeniu dodatniego wyniku finansowego na rok następny oraz na fundusz statutowy - kliknij tutaj
  • uchwała rady fundacji o zatwierdzeniu sprawozdania finansowego i pokryciu straty w przyszłych latach - kliknij tutaj
Reklama
Więcej z tego działu
Potrzebujesz pomocy w innej formie? Masz konkretne pytanie?
Poniedziałek-piątek 9:00-13:00
Do wypełnienia na stronie
Informatorium_ngo
Komentarze
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu.